Česká geologická služba
Můj kousek Země - výtvarná soutěž pro děti
 
Další ročník soutěže naleznete na nových stránkách

Hlasování

Všichni návštěvníci těchto stránek mají nyní možnost zúčastnit se diváckého hlasování a podpořit svými hlasy ty soutěžní práce, které se jim líbí nebo je něčím zaujaly.

Pravidla pro hlasování

  1. Hlasovat je možné pro všechny práce zveřejněné v galerii, bez ohledu na kategorii.
  2. Každá osoba smí hlasovat jen jednou - v rámci jednoho hlasování může udělit až 100 hlasů, a to různým soutěžním pracím.

Postup při hlasování

Hlasování probíhá tak, že po zadání vaší e-mailové adresy do políčka níže na této stránce vám na ni doručíme klíč, s nímž pak můžete v hlasování pokračovat.


1. Získejte klíč, který vám umožní hlasovat:

Zadejte platnou e-mailovou adresu:
Poskytnutá e-mailová adresa bude využita výhradně pro jednorázové zaslání hlasovacího klíče v rámci soutěže Můj kousek Země 2010. Nebude použita k žádným jiným účelům. Toto je technické omezení proti opakovanému hlasování (pro zadanou e-mailovou adresu bude umožněno pouze jedno hlasování).


2. Zadejte získaný klíč a hlasujte:

Pokud jste již obdrželi e-mail s hlasovacím klíčem, zadejte tento klíč do následujícího políčka, aby vám bylo umožněno hlasování v soutěži. Hlasování můžete přerušit (stačí, když se odhlásíte) a kdykoliv v něm můžete zase pokračovat opětovným zadáním vašeho klíče (dokud nevyčerpáte přidělený počet hlasů).

Zadejte klíč: